15 lipca 2024

Pracując w branży medycznej i kosmetycznej bardzo dużą uwagę zwracamy na komfort i estetykę profesjonalnego uniformu.

Właściwy ubiór powinien być dobrze dopasowany, a zarazem gwarantować swobodę ruchów i właściwą wentylację. Na szczęście nie jesteśmy skazani jedynie na bezkształtne białe fartuchy, które nie tylko utrudniały wykonywanie pracy, ale sprawiały iż nikt nie czuł się w nich stylowo. Obecnie, każda kobieta, która w codziennej pracy jest zobligowania do noszenia odzieży ochronnej, może zakupić kolorowe żakiety medyczne, które spełnią jej wszelkie oczekiwania.

Damskie marynarki medyczne- elegancja i swoboda

Komfortowo i szykownie – tak chciałaby się czuć w pracy każda kobieta. Jednak nie dla każdej oznacza to ten sam rodzaj ubioru. Jest to powód dla którego posiadamy tak bogatą ofertę stylów i krojów, dostosowanych zarówno do polityki firmy, warunków pracy jak i aktualnej pogody. Ze względu na wykończenie wyróżniamy żakiety z kołnierzem, ze stójką klasyczną lub leżącą, z plisą przy szyi, czy też z efektownym wykończeniem dekoltu i rękawów. W dbałości o bezpieczeństwo pracy ważna jest ochrona rąk, nie zawsze jednak konieczne są żakiety z długimi rękawami, ale możemy również wybierać rękawy krótkie lub docięte do wskazanej  przez klienta długości. Pod kątem kroju i długości samego żakietu – wyróżniamy krótkie z wcięciem w tali, o długości ¾,  oraz dłuższe marynarki medyczne.  Klasyczne zapięcie z przodu lub na bok, także może przybrać różnorodną formę zamka, guzików czy wiązania z możliwością regulacji obwodu w talii.

ŻAKIETY MEDYCZNE

Dokonując wyboru idealnego żakietu, możemy liczyć na liczne promocje!

Odzież do zadań specjalnych

Od pracowników służby zdrowia, często oczekujemy, że będą zawsze odpowiedzialni i profesjonalni. Nie rzadko bywa tak, że właśnie ich estetyczny wygląd decyduje o tym, czy z pełną ufnością powierzymy w ich ręce własne zdrowie. Dlatego tak ważne, żeby ubrania medyczne były produkowane z materiałów odpornych na plamy i zagniecenia, trwałych i zachowujących estetyczny wygląd po wielu godzinach pracy i częstym praniu w wysokich temperaturach. 

Odzież medyczna nie tylko powinna chronić pracowników i ułatwiać im wykonywanie bardzo odpowiedzialnej i trudnej pracy, ale buduje także wizerunek i autorytet danej placówki. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest wybór odzieży, która możemy spersonalizować dodając na przykład kolorowe lamówki i kołnierze.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Jak dbać o biżuterię?

6 września 2018
Close