18 maja 2024

Nadchodzące lata na rynku pracy będą z pewnością czasem pracowników. Popyt na specjalistów z niektórych branż już w tym momencie przewyższa ich podaż. Stąd zarządzanie zasobami ludzkimi będzie miało kluczowe znaczenie dla rozwoju wielu organizacji.

Zarządzanie ludźmi – inwestycja w rozwój organizacji

Bez wątpienia to właśnie ludzie są najcenniejszym kapitałem organizacji. Dlatego umiejętne i odpowiedzialne tworzenie nowoczesnej polityki personalnej jest tak istotne. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest mocno skorelowane z celami organizacji i kierunkami jej rozwoju. Studia HR kształcą specjalistów działów personalnych, którzy świadomie potrafią te cele osiągać.

zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi – studia podyplomowe w WSE

Atutem studiów HR na WSE jest przede wszystkim praktyczne kształcenie. Prowadzą je specjaliści – doświadczeni praktycy, którzy dzielą się swoją bogatą wiedzą. Do kadry należą również dyrektorzy i specjaliści ds. personalnych. Aktywne formy nauczania w połączeniu z real life knowledge sprawiają, że poprzednie edycje studiów cieszyły się dużym uznaniem ze strony absolwentów. Dane pochodzące z ewaluacji pokazują, że aż 97% z nich jest zadowolonych z wyboru i ten kierunek poleciłoby innym.

Studia HR w WSE – program na miarę czasów

Opracowany program nauczania jest najlepszym w Polsce. Obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia, które są istotne w tym obszarze i umożliwiają efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Studia realizowane są przy współpracy z Advisory Group TEST Human Resources – uhonorowanej kilkoma nagrodami firmy z 25-letnim doświadczeniem w obszarze konsultingu personalnego.

Zarządzanie zasobami ludzkimi – zagadnienia programowe

Wszystkie najistotniejsze zagadnienia w dziedzinie HR podzielone zostały na cztery bloki. Te wyczerpująco przedstawiają cały, podległy im zakres tematyczny. Słuchacze zapoznają się z systemami zarządzania pracownikami, narzędziami i metodami stosowanymi w miękkim i twardym HR. Sporo uwagi poświęcono również nowym trendom w HR i takim zagadnieniom jak employer branding, CSR czy zarządzanie międzykulturowe.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Szukanie pracy w urzędzie pracy

27 października 2018
Close