15 lipca 2024

Poszukując prezentu dla kogoś bliskiego, niejednokrotnie mamy dylemat, czy dany przedmiot przypadnie obdarowanemu do gustu. Niestety zdarzają się upominki nietrafione, które niestety nie sprawią większej radości. Dobrym pomysłem na bezpieczny podarek, który zawsze się przyda, są eleganckie artykuły piśmiennicze.

Markowe długopisy synonimem stylu i dobrego gustu

Bardzo efektownie prezentują się długopisy w stonowanych kolorach. Klasyczna czerń zestawiona ze srebrem lub złotem jest bardzo gustowna. Dodatkowo powabu dodaje smukły, cienki kształt. Pięknie wygląda właśnie model AP2006, w którym połączono kolor czarny ze złotymi dodatkami. Wzór AP2006S występuje w trzech klasycznych barwach: czarnej, granatowej i stalowej. Będzie to idealny długopis męski.

markowe długopisy na prezent

Znani producenci różnych artykułów piśmienniczych

Wśród producentów długopisów należy wymienić Parkera, znaną i cenioną markę. Szczyci się ona eleganckimi i gustownymi artykułami piśmienniczymi wysokiej jakości. Idealne na prezent nadają się całe zestawy piśmiennicze zawierające pióro kulkowe lub wieczne oraz długopis. Zazwyczaj zapakowane są w eleganckie pudełka lub etui.

Kolejną solidną marką jest niemiecka firma Senator. To ona projektuje i tworzy niepowtarzalne artykuły piśmiennicze będące doskonałymi gadżetami reklamowymi. Marka ta przykłada dużą wagę do ekologii. Dzięki temu jej produkty są bezpieczne dla środowiska, spełniają standardy ochrony środowiska i całkowicie podlegają recyklingowi.

Godną zaufania marką jest także firma AdPen. Jest to polski producent ołówków i długopisów reklamowych. Można wybierać wśród bogatej kolorystyki, materiałów i fasonów. Produkty te idealnie nadają się jako gadżety reklamowe.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Jak rozliczyć PIT?

10 kwietnia 2019
Close