19 czerwca 2024

Rzeszów uznawany jest za popularne miasto studenckie. Studentów jest tu bowiem bardzo dużo. Wiele młodych ludzi podejmuje tutaj swoją edukację. Miasto jest bardzo piękne i rozwinięte na wielu płaszczyznach. Rzeszów pełni min. funkcje  głównego ośrodka administracyjnego, handlowo-usługowego, przemysłowego i kulturalnego. Miasto to jest członkiem Unii Metropolii Polskich oraz Stowarzyszenia Eurocities.

A gdzie warto studiować?

W Rzeszowie znajdują się różnorodne uczelnie wyższe, w tym placówki państwowe i prywatne. Należy tutaj wymienić przede wszystkim Uniwersytet Rzeszowski, Politechnikę Rzeszowską, Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania, Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczną, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych i Zarządzania PROMAR.

W Rzeszowie można znaleźć wiele atrakcyjnych i tanich noclegów. Warto zapoznać się z ofertą hotelu Iskra, gdzie dostępne są wszelkie  udogodnienia i atrakcje. Te tanie noclegi Rzeszów dla studentów to bardzo ciekawa opcja. Hotel Iskra położony jest bardzo blisko centrum miasta, to atrakcyjne usytuowanie stanowi wielką zaletę. W najbliższej okolicy znajduje się przystanek autobusowy oraz dworzec PKP. Połączenie komunikacyjne jest bardzo dobre.

hotel w Rzeszowie

Wiele atrakcji dostępnych w Rzeszowie

Rzeszów jest miejscem, gdzie wiele osób podejmuje studia, a później pierwszą pracę. Dynamiczny rozwój miasta, dużo możliwości, dostęp do nowych technologii, sprawia, że miasto to staje się popularne. Studenci mogą rozwijać się tutaj pod względem sportu i różnych zainteresowań. W Rzeszowie znajdują się trzy odkryte baseny, pięć krytych pływalni, lodowiska, wyciągi narciarskie, ścieżki rowerowe, korty tenisowe. Można tutaj rozwijać się pod każdym względem, uczyć się, pracować i żyć.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Domowe sposoby na czkawkę

17 sierpnia 2018
Close