15 lipca 2024

Parker to znana na całym świecie marka artykułów piśmienniczych. Projektuje ona wciąż nowe modele piór i długopisów. Charakteryzują się one nienaganną prezencją oraz są wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Popularnością cieszą się tradycyjne wersje piór wiecznych, posiadają one różnorodne formy i kolory. Również pióra kulkowe nie ustępują im w funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej.

Niezwykłe zestawy Parker na prezent

Parker oferuje wiele eleganckich zestawów piśmienniczych. Zawierają one pióro wieczne i kulkowe oraz długopis. Bardzo elegancką propozycją jest np. zestaw IM czarny CT. Łączy w sobie prostą elegancję oraz użytkową funkcjonalność. Całość przygotowana jest bardzo solidnie. Powierzchnia korpusu jest wykonana ze szczotkowanego mosiądzu pokrytego laką w czarnej barwie. Pióro wieczne posiada stalówkę typu M. Zestaw ten idealnie wygląda w drewnianym pudełeczku odpowiednio dobrany do tego modelu.

zestaw Parkera z grawerem

Poszukując niezwykłych modeli nie można pominąć kolekcji  Sonnet Parker Transformation. Jest to nowa propozycja wykonana bardzo precyzyjnie z naciskiem na detale. Elementy takie jak korpus i nasadka wykonane są ze szlifowanej stali nierdzewnej. Nasadka ozdobiona jest potrójnym pierścieniem z mosiądzu, który pokryty jest stopem niklu i palladu. Stalówka przygotowana jest ze stali nierdzewnej typu F.

Zachwycający zestaw Parker Jotter z grawerem

Zestaw Parker Jotter to kwintesencja smaku. Klasyczny kształt artykułów piśmienniczych zachwyca swoją prostotą. Zestaw zawiera pióro wieczne oraz długopis w oryginalnym opakowaniu prezentowym. Wiele osób zamawia te modele z grawerowaną dedykacją lub imieniem. Bardzo dobrze prezentują się one na powierzchni ze szczotkowanego metalu. W piórze został wykorzystany dwukanałowy system podawania atramentu. Działa  z tłoczkiem, jak również z nabojami. Długopis natomiast posiada mechanizm przyciskowy sprężynowy.  Minimalistyczny styl posiada również zestaw Parker Vector. Wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej wykończonej chromowanymi dodatkami.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Najlepsze miejsca na rodzinny wypoczynek

21 października 2018
Close