15 lipca 2024

Gładkie ciało bez zbędnego owłosienia, nieprzyjemnych, czerwonych krostek po goleniu i ciągłej konieczności depilacji, to marzenie wielu kobiet. Tradycyjne metody walki z owłosieniem takie jak golarki, depilatory, kremy czy plastry z woskiem są niestety rozwiązaniem tymczasowym, zapewniającym komfort od kilku do maksymalnie kilkunastu dni. Po tym czasie konieczne jest powtórzenie zabiegu i tak w kółko. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala kobietom cieszyć się gładką skórą przed długi czas. Depilacja laserowa LIGHT SHEER DESIRE to najnowocześniejsza metoda depilacji laserowej, która całkowicie niszczy i usuwa włoski na ciele. Podczas depilacji tą metodą włoski zostają spalone i wypadają, co gwarantuje długi i satysfakcjonujący efekt.

Kto i kiedy może poddać się depilacji laserowej LIHGT SHEER DESIRE?

Depilacja laserowa metodą LIGHT SHEER DESIRE dedykowana jest przede wszystkim borykającym się z problemem zbędnego owłosienia, powodującego skrępowanie i złe samopoczucie. Szczególnie poleca się depilację tą metodą osobom, które mają skłonności do wrastania włosów, u pacjentów z problemami endokrynologicznymi, u osób z wrażliwą skórą, a także u pacjentów ze zmianami naczyniowymi na nogach. Oczywiście depilacja laserowa może być stosowana również tylko w celach kosmetycznych, kiedy pacjent lub pacjentka chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. Aby zabieg był skuteczny, musi być wykonany w fazie wzrostowej włosa. Aby pozbyć się całego owłosienia z danej partii ciał, potrzebne jest zwykle kilka zabiegów, w odstępie kilku tygodni. Skuteczność depilacji jest zależna od wielu czynników. Aby ją zwiększyć, pacjent powinien odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowania.

depilacja laserowa LIGHT SHEER DESIRE

Jak przygotować się do depilacji laserowej Light Sheer Desire

Na około miesiąc przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej LIGHT SHEER DESIRE nie wolno wyrywać włosków z cebulką, dozwolonej est jedynie golenie lub podcinanie. Ponadto minimum 4 tygodnie przed depilacją nie wolno opalać skóry i używać peelingów i innych środków złuszczających. Dzień przed planowanym zabiegiem należy dokładnie i ostrożnie ogolić miejsce, które będzie depilowane. Miesiąc przed zabiegiem należy odstawić witaminę E oraz A, natomiast minimum 2 dni przed depilacją odstawić witaminę C. Przed zabiegiem należy poinformować specjalistę o lekach, jakie przyjmowane są regularnie. Szczególnie istotne są leki przeciwdepresyjne, aspiryna, oraz niektóre antybiotyki. Około 2 tygodnie przed zabiegiem należy dostawić zioła takie jak nagietek, dziurawiec, rumianek oraz herbatkę „Figura”. Miesiąc przed planowanym zabiegiem nie wolno smarować miejsca objętego zabiegiem maściami z witaminą A, C, retoidynami, oraz kwasami owocowymi. Jeżeli pacjent leczy się hormonalnie, powinien skonsultować zabieg ze swoim endokrynologiem i uzyskać od niego pisemne pozwolenie na wykonanie depilacji laserowej. W dniu zabiegu należy dokładnie oczyścić ciało, nie nakładać żadnych kremów, a także założyć luźną wygodną odzież, aby nie podrażniała ciała po depilacji.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Milenialiści w pracy

1 października 2018
Close