18 maja 2024

Mediaporty to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się w przestrzeni biurowej, jak również w domu. W ofercie Mediaporty.com.pl znajdują się różne modele mediaportów do różnych typów blatów. Stwarzają one dostęp do większej ilości gniazd sieciowych, dzięki czemu idealnie nadają się do biur i sal konferencyjnych.

Bogaty katalog Bachmann

Producent mediaportów Bachmann to znana marka oferująca zróżnicowane wersje gniazd zasilania. Mają one ciekawą formę oraz są funkcjonalne i idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Większość z nich wbudowana jest w blaty. Mediaporty są sprytnie zakamuflowane i ukryte w meblach, dzięki czemu zapewniają jeszcze większą estetykę pomieszczeń. Modele z serii Coni, Top Frame to propozycje o podłużnej budowie, chowane w blacie.

Bachmann Power Frame Cover to wersja otwierana. Bardzo często wykorzystywana jest w kuchniach czy salach biurowych. Występuje w wersjach, trzy, cztero lub sześcio modułowych. Dla zwolenników minimalistycznych urządzeń dedykowany jest model Bachmann Elevator o kompaktowej, zgrabnej budowie.

Bachmann Twist

Nowoczesny design i niezawodność modeli Bachmann Twist

Model Bachmann Twist to propozycja dla osób ceniących nowoczesne kształty, wygodę użytkowania oraz funkcjonalność. Model ten jest bardzo często montowany do blatów kuchennych, biurowych czy roboczych. Jego zaletą jest możliwość zainstalowania w miejscach, gdzie występuje niewielka głębokość blatu. Model Bachmann Twist otrzymał w 2012 prestiżową nagrodę z dziedziny design. Posiada on trzy wersje kolorystyczne: białą, czarną i chromowaną.

Bachman Coni odpowiedzią na potrzeby klientów


Urządzenia Coni można dostosowywać do danych potrzeb, dzięki możliwości dowolnej konfiguracji. Bardzo dobrze sprawdzają się również w cienkich blatach o minimalnej grubości 10 mm. Jest to duża zaleta dla takich specyficznych modeli. Propozycję tę można zakupić w różnych odcieniach szarego np. srebrno-szary, antracytowy, chromowany, czarny czy też biały. Takie modele będą szczególnie pasowały do nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Zalety kompaktowej budowy

Bachmann Elevator cechuje kompaktowa budowa. Dzięki temu idealnie nadają się do niewielkich powierzchni blatu. Dzięki wysuwanej obudowie, możliwe jest chowanie gniazd w momencie, gdy nie są używane. Model ten można konfigurować w dowolny sposób,  w zależności od potrzeb. W momencie, gdy naciśniemy lekko wieko, gniazdo wysuwa się automatycznie z blatu. Jest to wygodna funkcja, która zapewnia ochronę gniazd przed zalaniem i kurzem. Ciekawym rozwiązaniem jest wersja Bachmann Elevator z ładowarką, wyposażona jest ona w jedno gniazdo zasilania oraz  ładowarkę do telefonu lub tabletu.

Ciekawy model Bachmann Lift

Model Bachmann Lift to mediaport, który po naciśnięciu jest automatycznie wysuwany z blatu. Można zakupić go w wersji podstawowej z samymi gniazdami zasilającymi lub wzbogacony o gniazda sieciowe i multimedialne. Model ten posiada moduły z czterech stron, dzięki czemu jest wiele opcji podłączenia kabli.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Aparaty słuchowe Motion Charge&Go – nowa era dźwięku i funkcjonalności

28 lutego 2019
Close