19 czerwca 2024

Każdy pracownik biurowy czy też fizyczny powinien mieć dostęp do wody mineralnej. Jest to nie tylko wymóg narzucony przez państwo ale i dobry obyczaj. Pracodawca, który dostarcza wodę podwładnym uznawany jest za bardziej troskliwego oraz dobrego szefa. Jaką jednak powinno się dostarczać wodę aby pracownicy byli zadowoleni?

Jaki rodzaj wody dla pracownika

Zazwyczaj pracodawcy zamawiają w hurtowni wody mineralnej produkty gazowane jak i niegazowane. W ten sposób pracownicy mają wybór i mogą pić to co im odpowiada. Niektórzy pracodawcy zamawiają również wody z różnymi pierwiastkami mający znaczący wpływ na zdrowie i samopoczucie pracowników. Są to między innymi potas, sód, magnes i wapń. Każdy z nich oddziałuje na organizm w inny sposób. Sód reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, magnes poprawia funkcjonowanie pracy serca i zapobiega zawałom, natomiast wapń wzmacnia kości a potas zapewnia prawidłową gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu oraz zapobiega skurczom mięśni. Uzupełnianie niedoborów pierwiastków za pomocą wody to idealne rozwiązanie jeżeli chcemy mieć zdrowych i wydajnych pracowników. Poprzez poprawienie ich zdrowia pracodawca zyskuje lepiej wykonaną pracę oraz w znacznie krótszym czasie.

hurtownia wody

Woda butelkowana czy z dyspozytora

Woda z dyspozytora nadaje się bardziej do poczekalni. To tu wciąż pojawiają się nowi ludzie, którzy piją wodę z kubeczków. Pracownicy w firmach preferują wodę butelkowaną. Jest to opcja wygodniejsza ponieważ można ją zabrać w dowolne miejsce bez ryzyka rozlania. Woda butelkowana jest również idealna na plac budowy gdzie łatwo można ją pić z dala od kurzu czy też różnych innych zanieczyszczeń.

Wybieramy hurtownię wody

Zastanawiasz się nad wyborem dostawcy? Warto na samym początku zapoznać się z jego ofertą. Jeżeli spełni nasze oczekiwania musimy dobrać odpowiednią dostawę. W firmie najlepiej spisują się te mniejsze ale częstsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zalega nam woda a pracownicy mają wciąż świeże butelki.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Pisanie prac inżynierskich z informatyki – czy to trudne zadanie?

6 października 2020
Close