19 czerwca 2024

W magicznym dniu ślubu, warto pomyśleć o wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółach, w tym elementach wystroju weselnej sali. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert okolicznościowych akcesoriów?


Zainspiruj się naszymi pomysłami

Poświęć chwilę na dobranie idealnych i oryginalnych weselnych dodatków! Już od progu weselnej sali możesz zachwycić gości niebanalnym wystrojem i organizacją, ustawiając przy wejściu praktyczną tablicę z planem stołów weselnych. Dzięki niej, ułatwisz weselnikom odnalezienie swoich miejsc, które dodatkowo wskażą im umieszczone na stołach imienne winietki w identycznej jak tablica stylistyce.

Chcąc zachować jednolity charakter wystroju możesz wybrać wiele innych elementów oryginalnych zestawów. Weselne dekoracje skupione są głównie wokół suto zastawionych stołów. Oprócz spersonalizowanych dekoracji na tort i etykiet na kieliszki, warto zakupić zawieszki na wódkę – opatrzone zabawnym wierszykiem, datą i inicjałami Pary Młodej, z pewnością wzbogacą całościowy wystrój.

przywieszki na wódkę

Zachowaj piękne wspomnienia

Niepowtarzalny dzień ślubu pragniemy zachować w pamięci na długie lata, warto więc zadbać o drobiazgi, tak by każdy najdrobniejszych element przywodził te cudowne chwile.

W powrocie do weselnych wspomnień pomogą nie tylko fotografie, ale też księga pamiątkowa gości. Cudownie będzie za kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat powrócić do wpisów serdecznych ludzi, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.

Zabawne komentarze, porady doświadczonych małżonków, życzenia pomyślności na dalsze lata, czy nietuzinkowe podziękowania za cudowną zabawę, wpisane w dopasowanej do motywu przewodniego księdze to doskonała pamiątka na lata! Właściwa gramatura eleganckich kart, twarda oprawa i perfekcyjne szycie, gwarantują iż, będzie to nie tylko oryginalny, ale i wytrzymały wehikuł czasu, który w mig przeniesie nas do tej fantastycznej daty.

W radosnym dniu ślubu pragniemy również podzielić się swoim szczęściem i podziękować najbliższym nam osobom. Najlepiej zrobić to wręczając upominki wyrażające naszą wdzięczność, zapakowane w spersonalizowane i dopasowane do weselnej styli koperty, pudełka i torebki.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Jak nauczyć dzieci postępowania z pieniędzmi

12 lipca 2018
Close