19 czerwca 2024

Czy wiecie, jaki wózek jest najlepszy? Jaki będzie najlepiej sprawował się na naszych drogach? Na te oraz na podobne pytania próbują sobie odpowiedzieć przyszli, młodzi Rodzice, którzy szykują się na powitanie swojego pierwszego dziecka na tym świecie.

Wózek wielofunkcyjny, czy…?

Trzeba przyznać, że w obecnych czasach na rynku znaleźć można tyle wózków, iż można naprawdę oszaleć przy wyborze. Każdy zachwalany jako naj naj, każdy będzie idealnie się sprawdzał. A jaka jest prawda? Wiele osób stawia na wózek wielofunkcyjny, czy też inaczej mówiąc wózki 3 w 1. Czyli taki pojazd może Wam służyć od pierwszych dni przed następne dobre trzy lata, jak nie dłużej. Ale, czy jest on naprawdę idealny, kiedy dziecko będzie już większe, będzie miało swoją wagę i wózek również do najbardziej lekkich nie będzie należał?

Spacerówka, czy też parasolka?

Trzeba przyznać, że wózki 3 w 1 idealnie sprawdzają się, ale do pewnego momentu. Jeżeli Wasze dziecko wykazuje już coraz większą aktywność i zamiast siedzieć w wózku, woli chodzić po własnych nogach i tak Wam będzie lepiej taki wózek wielofunkcyjny odłożyć lub przerzucić się na parasolkę, która jest bardziej lekka. Nie ma wózka idealnego na tym świecie, bowiem wszystkie mają swoje plusy oraz wady. Najważniejsze, aby każda spacerówka miała pompowane koła, można było nią swobodnie manewrować i co jest ważne przy polskich drogach, to amortyzatory. Świetnie sprawdzają się nawet na najbardziej dziurawych drogach, a tych niestety w naszym kraju nie brakuje.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Najbardziej pożądane zawody w Polsce.

16 października 2018
Close