19 czerwca 2024

Wybierając nowoczesne urządzenia, kierujemy się z reguły ich funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Nie inaczej powinno być przy wyborze aparatów słuchowych. To, co aktualnie oferują nam producenci, to prawdziwy skok technologiczny, czego doskonałym przykładem są aparaty marki Signia.

A dokładniej aparaty słuchowe Motion Charge&Go – urządzenia najnowszej generacji, które niosą ze sobą dla osób z ubytkiem słuchu całkowicie nową jakość, zarówno pod względem komfortu użytkowania aparatów słuchowych, jak i jakości dźwięku, jaki oferują.

Co czyni aparaty słuchowe Motion Charge&Go wyjątkowymi?

Spośród wszystkich produktów na platformie Signia Nx modele Motion Charge&Go charakteryzują się szerokim zakresem użytkowania, ponieważ obejmują ubytki słuchu stopnia:

  • lekkiego
  • średniego
  • ciężkiego.

Poza tym odznaczają się dużą pojemnością i wydajnością, która gwarantuje aż 17 godzin użytkowania – przy 5-godzinnej transmisji audio przez Bluetooth oraz aż 19 godzin użytkowania bez transmisji. Wygodna i łatwa w obsłudze ładowarka indukcyjna potrzebuje zaledwie około 4 godzin, aby naładować aparaty do pełna.

aparaty słuchowe Motion Charge&Go

Wbudowane łącze Bluetooth pozwala na bezpośrednią konfigurację aparatów słuchowych z urządzeniami Apple, np. iPhone czy iPad, co umożliwia bezpośrednią transmisję audio czy prowadzenie rozmów telefonicznych. Za pomocą StreamLine TV i StreamLine Mic możemy transmitować dźwięk z telewizora lub z każdego innego sprzętu, które posiada łączność Bluetooth. Dzięki temu oglądane filmy czy słuchana muzyka dociera bezpośrednio do uszu użytkownika.

Uzupełnieniem wysokiej jakości dźwięku jest łatwa obsługa aparatów słuchowych za pomocą:

  • aplikacji mobilnej myControl
  • niewielkiego pilota niniPocket

Aparaty słuchowe Motion Charge&Go, to innowacyjne urządzenia, które nie tylko pozwalają doskonale słyszeć, ale też wygodnie funkcjonować w codziennym życiu. A przecież wcale nie to jest ich największą zaletą.

aparaty słuchowe Motion Charge&Go

Naturalne brzmienie głosu – krok milowy Signia dla aparatów słuchowych

Nie od dzisiaj wiadomo, że jednym z największych problemów, z jakim mierzą się protetycy słuchu, jest akceptacja brzmienia własnego głosu przez osobę używającą aparaty. Platforma Signia Nx znalazła rozwiązanie tej kwestii bazujące na zdobyczach high-tech. Za sprawą funkcji OVP – Own Voice Processing, aparaty słuchowe Motion Charge&Go pozwalają na idealne dopasowanie słyszalności własnego głosu przez użytkownika, bez strat słyszalności innych dźwięków z otoczenia. Zastosowanie znajduje tutaj binauralna łączność Ultra HD e2e. Dzięki niej głos osoby korzystającej z aparatów jest przetwarzany całkowicie oddzielnie od pozostałych głosów i dźwięków. Pozwala to na naturalne brzmienie zarówno własnego głosu, jak i dźwięków z całego otoczenia akustycznego

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Idealny wózek dziecięcy

4 lipca 2018
Close