20 kwietnia 2024

Elegancki mężczyzna to obiekt pożądania chyba każdej kobiety. Nie ma czemu zaprzeczać, ale chyba każdy Pan, który jest naprawdę dobrze ubrany, jest obiektem fascynacji kobiet, bez względu na ich wiek, czy też kraj pochodzenia. Warto jednak zastanowić się, jak taki mężczyzna powinien wyglądać.

Koszule w spodnie

Trzeba przyznać bowiem, że każda kobieta ma zupełnie inne zdanie na ten temat. Zacznijmy jednak może od samego ubioru. Elegancki mężczyzna to przede wszystkim jakieś stylowe i modne koszule, które mogą podkreślać atuty wysportowanej sylwetki. Delikatnie rysujące się mięśnie pod błękitną koszulą, do tego jakieś jasne spodnie (niekoniecznie od garnituru) i jakaś marynarka. Nie musi to być cały garnitur, w jakim poszlibyście do ślubu. Wystarczy delikatny stretch lub jersey, który podkreśli męskość owego Pana.

Schludna koszula i prosta marynarka

dobrze dobrana marynarka

Dobrze, mamy strój i teraz ów Pan musi usiąść. Siadanie w zapiętej marynarce, czy jednak można ją odpiąć? Tutaj mamy zagwozdkę, ponieważ odpinanie marynarki może zostać źle odczytane, jako brak manier. Jednak z drugiej strony siadanie w zapiętej marynarce dla samego mężczyzny może być niekomfortowe i niewygodne. Warto więc pozwolić Panu, aby mógł ją rozpiąć, tym bardziej, że koszula może mu się pognieść, jeżeli marynarka pozostanie zapięta. Elegancki mężczyzna będzie ładnie zawsze wyglądał w dobrze skrojonej marynarce i koszuli, która może podkreślać błękit jego anielskich oczu lub diabelski i figlarny uśmiech, który będzie skrywał dla kobiet.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Pisanie prac inżynierskich z informatyki – czy to trudne zadanie?

6 października 2020
Close