15 lipca 2024

Wielu kobietom w każdym wieku zima kojarzy się z ponurym wyglądem, którego zasługą jest noszenie tylko ciemnych ubrań. Nie wiadomo dlaczego uważa się, że jasne barwy i kolorowe dodatki są zarezerwowane tylko na ciepłe i słoneczne miesiące. Warto przełamać ten stereotyp i wybierać takie ubrania na zimę, by zapewnić sobie modny wygląd, poprawić humor i rozświetlić ponure, szare dni.

Kolor jak najbardziej!

Jeśli komuś wydaje się, że na zimę odpowiednie są tylko ciemne kolory, powinien przejrzeć oferty sklepów. Na przykład zimowe płaszcze można obecnie znaleźć w przeróżnych kolorach. Bardzo modna jest na przykład fuksja, a także ciepłe miodowe odcienie, które pozwalają rozświetlić i “ocieplić” zimę. Także obuwie wcale nie musi być ciemne, a nawet takie może być mniej praktyczne ze względu na ślady soli wykorzystywanej do posypywania ulic. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić beżowe, szare kozaki czy nawet urocze różowe śniegowce. Bardzo popularne są także buty wykonywane z połyskujących materiałów.

Ciekawe urozmaicenia

kolorowe dodatki

Jeśli ktoś nie jest przekonany do odważnych barw forsowanych o tej porze roku jeśli chodzi o ubrania na zimę, może postawić na kolorowe dodatki, które dodadzą charakteru stylizacjom. Świetnym wyborem będzie na przykład szal, choćby w kobiece kwiaty. Poszaleć można także z torebkami, które nie muszą być duże i ciemne. Do eleganckich płaszczy świetnie pasują niewielkie torebki na łańcuszku, przewieszane przez ramię. Generalnie zimą można nosić takie wzory i kolory, jakie się chce – różnica leży tylko w materiałach i fasonach.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

W czym może pomóc doradca finansowy?

23 kwietnia 2019
Close