19 czerwca 2024

Na przełomie zimy i wiosny, kiedy dni zaczynają robić się coraz dłuższe i cieplejsze, a przyroda powoli budzi się z zimowego snu, zaczynamy myśleć i planować różnego rodzaju prace ogrodowe. Oprócz pielęgnacji roślin czy trawnika musimy pomyśleć o przygotowaniu komfortowego i funkcjonalnego miejsca do wypoczynku w ogrodzie. Jeżeli zakup mebli ogrodowych jest jeszcze przed nami, warto przemyśleć i dobrze przeanalizować jakie meble najlepiej sprawdzą się do naszego ogrodu i najlepiej zaspokoją nasze potrzeby.

Kompaktowe i wygodne meble ogrodowe

W zależności do tego jaki metraż ogrodu, tarasu, balkonu czy altany mamy do dyspozycji, musimy dopasować takie meble, które nie tylko się zmieszczą, ale też pozwolą wygodnie korzystać z pozostałej przestrzeni. Mieszkając w szeregówce, czy w domu z niewielkim ogrodem powierzchnia do zagospodarowania nie będzie zbyt duża, co nie oznacza, że nie da się jej wyposażyć w wygodne meble do ogrodu. Na małych powierzchniach lepiej postawić na kompaktowe i wielofunkcyjne rozwiązania. Warto wziąć pod uwagę meble ogrodowe metalowe lub meble ogrodowe rattanowe. Dwa krzesła i stolik kawowy ze szklanym blatem, zmieszczą się nawet na blokowym balkonie, natomiast jeżeli do dyspozycji mamy nieco więcej miejsca, możemy wybrać większy stół z 4 czy 6 krzesłami. Takie rozwiązanie jest uniwersalne, ponieważ umożliwia zarówno wygodny odpoczynek przy filiżance kawy, jak i swobodne zjedzenie kolacji z grilla w większym towarzystwie.

mebel ogrodowe rattanowe

Zestawy ogrodowe dla wymagających

Posiadacze dużych ogrodów, którym zależy na komforcie, mogą pozwolić sobie na wybór nowoczesnego zestawu ogrodowego, wśród mebli ogrodowych drewnianych czy z oferty mebli ogrodowych plastikowych. Duży komfortowy narożnik z techno rattanu, wykończony miękkimi poduchami, a do niego stylowy niski stolik kawowy, stworzą doskonały zestaw wypoczynkowy, idealny na relaks w zaciszu domowego ogrodu. Jeżeli przestrzeni jest na tyle, idealnym dodatkiem do takiego zestawu będzie wyższy stół, ze szklanym blatem oraz wygodne krzesła. Taki zestaw sprawdzi się podczas ogrodowych przyjęć czy codziennej kolacji w ogrodzie w letni wieczór. Dla bardziej wymagających producenci mebli ogrodowych przygotowali designerskie meble wypoczynkowe do ogrodu, które nie tylko są wygodne, ale przede wszystkim świetnie się prezentują, tworząc niepowtarzalny klimat ogrodu i jego części wypoczynkowej. Sklep meblowy online meblowiec.pl posiada w swojej ofercie meble ogrodowe dla każdego. Małe, niskobudżetowe zestawy kawowe, a także duże, designerskie komplety mebli ogrodowych. Zakupione u nas meble wysyłamy na wskazany adres, bez względu czy jest to Kraków, Warszawa, Gdańsk Poznań, Lublin czy inne miejsce w Polsce.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Sklejka modelarska

6 lutego 2019
Close