19 czerwca 2024

Smycze są ulubionym gadżetem reklamowym wielu firm, które starają się promować swój wizerunek. Cenione są również przez odbiorców za użyteczność i oryginalny wygląd. Producenci oferują różne rodzaje tych produktów. Najbardziej znane są modele składające się z taśmy oraz tradycyjnego karabińczyka. Można również wyposażyć je w różne dodatki.

Smycz – taśma czy linka?

Tradycyjny model smyczy posiada materiałowe taśmy o różnej szerokości. Może to być 20 mm, 25 mm i więcej. Istnieje możliwość zakupu węższych i szerszych taśm. Przykładowa taśma 20 mm to propozycja idealnie nadająca się do nanoszenia nadruków. Popularnym rodzajem taśmy smyczowej jest model materiałowy. Zazwyczaj wykonany jest z bawełny z dodatkiem tworzyw sztucznych. Można zakupić je w przeróżnych konfiguracjach. Są one ozdabiane metodą sublimacji, która nadaje się zwłaszcza jako nadruk na taśmie poliestrowej. Można wyróżnić także smycze obłe, które znakowane się techniką haftu. Są one bardzo wygodne i dobrze wyglądają.

nadruk na taśmie poliestrowej

Oryginalne smycze reklamowe

Do nieszablonowych smyczy należą zaciskowe opaski na rękę. Zazwyczaj są one także znakowane za pomocą techniki sublimacji. Wersje lateksowe ozdabiane są za pomocą tampodruku. Można również zakupić ich modele ze sztucznego i naturalnego włókna. Kolejnym wzorem jest krótka smycz na nadgarstek, jest to forma nowoczesnej zawieszki na klucze czy inne gadżety. Ciekawą propozycją jest również smycz podwójna. Zazwyczaj wykorzystuje się w tym przypadku taśmę poliestrową. Składa się z podwójnej warstwy, dzięki czemu uzyskuje się maksymalną wytrzymałość. Proponowane są również modele posiadające zapięcie, dzięki któremu można odpiąć część smyczy. W ten sposób uzyskujemy krótszą jej wersję.

Taśmy bez nadruku czy wzorzyste propozycje?

Smycze w jednolitym kolorze są idealne dla osób ceniących sobie minimalizm. Ten typ może stanowić zawieszkę do firmowego identyfikatora, pendriva czy telefonu.  Wersje wzorzyste sprawdzą się w różnych kampaniach reklamowych, gdzie promowana jest dana firma i jej działalność. Nadruki nanosi się zazwyczaj metodą sublimacji, która jest trwała i nie ściera się nawet po długim okresie użytkowania. Wykorzystuje się tutaj pełna paletę barw, która daje wiele możliwości.                                                                                                                   Firma Adsymcze, główny dystrybutor smyczy reklamowych posiada przeróżne ich wzory. Oferuje dostawę swoich produktów na terenie całego kraju, dba bowiem o swoich klientów.

Show Full Content
Close

NEXT STORY

Close

Depilacja laserowa LIGHT SHEER DESIRE – jak przygotować się do zabiegu?

1 lutego 2019
Close